Rubrik Teamet.png

Anette Pettersson Faye

Tf. Verksamhetschef

Tel: 076-001 06 29

anette.pettersson-faye@fryshuset.se

Läs Anettes profil »

Negin Tagavi

Verksamhetschef 

Föräldraledig

negin.tagavi@fryshuset.se

Läs Negins profil »

Jane Braden-Golay

Programansvarig ICT

 Föräldraledig

jane.braden@fryshuset.se

Läs Janes profil »

 

Simón Cabrera Ebers

Projektledare

 

Tel: 073-950 23 66

simon.ebers@fryshuset.se

Läs Simóns profil »

Liam Sallmander

Projektledare

 

Tel: 073-950 22 92 

liam.sallmander@fryshuset.se

Läs Liams profil »

Sarah Dolah

Projektledare

resolution 2250 nationell

Tel: 076-001 06 44 

sarah.dolah@fryshuset.se

Läs Sarahs profil »


 

 

Kathy Santos

Projektledare

Föräldraledig 

kathy.santos@fryshuset.se

Läs Kathys profil »

Sacharias Wirén

Verksamhetsutvecklare

Tel: 073-828 00 89

sacharias.wiren@fryshuset.se

Läs Sacharias profil »

Maj Pettersson

Sakkunnig ungas delaktighet

 Tel: 073-950 23 46

maj.pettersson@fryshuset.se

Läs Majs profil »

 

Robert Örell

Seniorrådgivare,

våldsbejakande extremism

Tel: 073-950 22 66

robert.orell@fryshuset.se

Läs Roberts profil »

Prof. Valerie DeMarinis

Seniorrådgivare,

psykisk folkhälsa

Tel: 070-733 25 35

valerie.demarinis@teol.uu.se

Läs Valeries profil »

Maria Kjellsdotter Rydinger

Präst och seniorrådgivare

Tel: 073-950 24 60

maria.k.rydinger@fryshuset.se

Läs Marias profil »

 
space.png
space.png